14. Evropská konference o epilepsii a společnosti, Praha (15. - 16. září 2016)

Dovolujeme si Vás pozvat na 14. Evropskou konferenci o epilepsii a společnosti, která se letos koná v Kongresovém centru Praha od 15. do 16. září 2016.

Konference si dává za cíl informovat lidi s epilepsií a jejich rodiny, stejně jako každého, kdo se o epilepsii zajímá, o pokroku týkajícím se léčby epilepsie a možnostech pomoci.

Setkání především umožní kontakt a diskuzi mezi lidmi s epilepsií a evropskými i světovými profesionály v oborech, které se tématem epilepsie zabývají.

Hlavní program:

• Pracujeme společně na zlepšení výsledků v oborech, týkajících se epilepsie
  • Epilepsie 2020
  • Epilepsie a paměť
  • Workshop o fundraisingu
  • Překonávání stigmatizace – Vzdělávání a zaměstnání
  • Kongresu se můžete zúčastnit v Kongresovém centru Praha, 15. - 16. září 2016
  • Více informací a info o tom, jak se přihlásit naleznete na stránce www.epilepsyandsociety.org a v přiložené pozvánce

• Medicon - logo
  • CLINICUM - logo
  • Mammacentrum - logo
  • Onkocentrum - logo